پیکسل مووی

دانلود فیلم

✅ دانلود فیلم شیرشاه 2019 | دانلود فیلم Lion king 2019 | دانلود فیلم The lion king 2019 | دانلود فیلم شیرشاه 2019 | دانلود زیرنویس فارسی شیرشاه 2019

دانلود فیلم The Lion King 2019

دانلود فیلم The Lion King 2019

دانلود فیلم شیرشاه 2019

تریلر سوم اضافه شد

خلاصه داستان : شیر شاه ، یک فیلم انیمیشنی ماجرایی و خانوادگی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی جان فاورو می‎باشد.این فیلم جدید بر اساس انیمیشن معروف شیرشاه ساخته خواهد شد که تلاش فیلم بر این است تا هرچه بهتر داستان را به واقعیت نزدیک نماید ،خلاصه داستان این فیلم همانند انیمیشن شیرشاه،درباره‎ی شیری جوان به نام سیمبا می‌‎باشد که علت مرگ پدرش را خودش میداند و همین مسئله باعث میشود تا از هویتش به عنوان پادشاه آینده فرار کند و شیرهای دیگر برای پادشاه شدن دردسر ایجاد کنند.سیمبا باید با سرنوشتش روبرو شود و برای پادشاه شدن مبارزه کند اما…

صدا پیشگان :

دونالد گلوور به عنوان سیمبا:
شیری که پادشاه سرزمین پراید است. گولور گفت: “[شیر شاه ] یک داستان بی انتها است، اما من فکر می کنم راه Favreau ساخته شده است، این یک داستان بسیار موقتی نیز هست،” و “من فقط می خواستم بخشی از یک خواسته جهانی است.” گولور گفت که این فیلم بیشتر بر روی زمان سیمبا رشد می کند تا فیلم اصلی، با بیان اینکه “[جان] بسیار مشتاق بود تا مطمئن شود ما شاهد انتقال [سیمبا] از پسر به مرد و چقدر سخت است که می تواند زمانی که وجود دارد یک تروجان عمیق بود ”
JD McCrary به عنوان سیمبا جوان. مک كاری گفت: “دونالد گلوور با استعداد است كه من در واقع باید آن را مورد توجه قرار دهم، زیرا اگر سیمبا قصد دارد رشد كند تا نوعی رقابت باشد و شما از آن مطلع هستید، باید این انگیزه را ادامه دهید”.
Seth Rogen به عنوان Pumbaa، یک جادوگر معمولی عجیب و غریب که پس از فرار از منزل، دوست و تصویب یک سیمبا جوان را می پذیرد. Rogen گفت: “من یک بازیگر هستم، من فکر نمی کنم که من برای هر نقش مناسب هستم – نقش های زیادی وجود دارد. من فکر نمی کنم که حتی در فیلم هایی که من هستم درست شوم ساخت – اما Pumbaa یکی بود من می دانستم که من می تواند به خوبی انجام دهد. ”
Chiwtel Ejiofor به عنوان Scar:
برادر خیانتکار موفازا و عمو سیمبا که می خواهد پادشاهی پادشاه سرزمین پراید را بگیرد. Ejiofor Scar را به عنوان “روانشناختی” و “وحشیانه” توصیف کرد، نه از فیلم اصلی.Ejiofor گفت که “به خصوص با اسکار، که آیا این یک کیفیت صوتی است که اجازه می دهد تا برای یک اعتماد خاص و یا تجاوز خاص، همیشه می دانم که در پایان آن شما بازی کسی که قادر به تبدیل همه چیز را در آن سرانجام با اعمال خشونت آمیز خشونت آمیز می توانند درجه حرارت یک صحنه را به طور کامل تغییر دهند. ” Ejiofor همچنین گفت که رابطه “اسکار و موفازا” به طور کامل از بین می رود و توسط روش اسکار به وحشیانه ختم می شود. او با این بیماری از خود و خواسته خودش است ”
آلفر وودارد به عنوان سرابی، ملکه سرزمین پراید، همسر موفاز و مادر سیمبا.
بیللی آیشن به عنوان تیمون:
یک مرد عاقل و فریادکار که پس از فرار از خانه از سیمبا جوان خوشش می آید. ایکنر گفت که Timon “چنین نقش مهمی است که اجازه می دهد شما را به انجام خیلی زیاد است، اما [او] آموخته است که بزرگتر این پروژه و بزرگتر اسامی که شما با آن کار می کنید، بیشتر شما باید آن را نادیده بگیرید اگر شما به فضانوردی برسید و فکر میکنید “آه، خدای من، لحظه ای کامل است! ناتان لین آن را انجام داد و در ابتدا این کار را انجام داد! بیونس در این است!” سپس خلاقانه فلج می شود. از سر خود را برای انجام این کار ”
جان کانی به عنوان رفیقی، ماندریل عاقل که به عنوان شامان سرزمین پراید و یک دوست نزدیک از موفاس کار می کند.
جان الیور به عنوان زازو، یک قرمز بامیه قرمز است که مهردمو به پادشاه زمین پرید است.
Beyoncé Knowles-Carter به عنوان نالا، بهترین دوست دوران کودکی سیمبا و علاقه عشق به آینده است. فاورو احساس کرد که “بخشی از [پیوستن به فیلم] این است که او بچه های جوان دارد، بخشی از آن این است که این داستان ایده ای است که برای این مرحله از زندگی و حرفه او احساس خوبی دارد و واقعا او را بسیار دوست دارد.” البته، این عدد های موسیقی فوق العاده وجود دارد که او می تواند درگیر باشد، و خداوند من … او واقعا به شهرت خود تا زیبایی صدای و استعدادش زندگی می کند “.
شهیدی رایت جوزف جوان نالا. جوزف نقش او را از تولید برادوی باز می کند. جوزف تصمیم به کار بر روی فیلم می کند زیرا “[او می داند] ناله الهام بخش دختران کوچک است، زیرا او زمانی که [او] جوان بود، به این نتیجه رسید.” [جوزف] به معنای واقعی کلمه گفت که می خواست او شود. “جوزف گفت، با یادآوری اینکه Beyonce می تواند نالای بالغ را بیان کند، او “واقعا مجبور شد بازی را انجام دهد و فکر می کند که چه چیزی می خواهد.”
جیمز ارل جونز به عنوان موفسا، پادشاه سرزمین پراید و پدر سیمبا. جونز نقش خود را از فیلم متحرک اصلی 1994 بازی می کند. با توجه به Favreau، خطوط جونز عمدتا از فیلم اصلی باقی می مانند.Ejiofor گفت که “راحتی [جونز دوباره نقش خود را] بسیار جذاب خواهد بود در جذب [مخاطبان] در این سفر دوباره. این کیفیت یک بار در یک نسل کلاسیک”.
فلورانس کاسومبا، اریک آندر، و کیگان و مایکل کلین به عنوان Shenzi، عزیزی و Kamari، سه نفر از خوانندگان و اسکار اشاره کرد. در حالی که Shenzi شخصیتی است که در فیلم متحرک 1994 اصلی برجسته شده است، Kamari و عزیزی تغییر نام آنها از Banzai و اد از فیلم اصلی است.
امی سدریس به عنوان یک فیل نامشخص فیل، شخصیتی که در فیلم اصلی برجسته نیست.

تهیه و تولید :
در 28 سپتامبر سال 2016، والت دیسنی تصاویر تایید کرد که جان فاوورو بازسازی فیلم متحرک 1994 The Lion King می شود که آهنگ های فیلم های 1994 را به تصویر می کشد و پس از یک رشته موفقیت های اخیر صندوق پستی در بازسازی دیزنی دیگر فیلم هایی مانند Maleficent، سیندرلا ،
کتاب “جنگل” و “زیبایی و جانور” Favreau همراه با سه شخص دیگر همچنین ستایش انتقادی را به دست می آورند. در 13 اکتبر سال 2016، گزارش شد که دیزنی جف ناتانسون را برای نوشتن فیلمنامه برای بازسازی استخدام کرد، با داستان نوشته شده توسط برندا چپمن، که سر عنوان فیلم اصلی بود. در ماه نوامبر، با صحبت کردن با ComingSoon.net، فاوارو گفت که تکنولوژی مجازی سازی سینماگرافی که در کتاب جنگل مورد استفاده قرار گرفت، به میزان زیادی در The Lion King مورد استفاده قرار می گیرد.اگر چه رسانه ها گزارش دادند که شیر شیر به عنوان یک فیلم اکشن زنده عمل می کند، اما در واقع از انیمیشن کامپیوتری فتولیستی استفاده می کند. دیزنی همچنین آن را به عنوان عملیات زنده توصیف نمیکند، فقط بیان میکند که از رویکرد “تکنولوژیکی پیشگامانه” کتاب جنگل پیروی میکند.این به عنوان آخرین اعتبار برای ویرایشگر فیلم Mark Livolsi، که در سپتامبر 2018 درگذشت، خدمت خواهد داشت.
در اواسط فوریه 2017، دونالد گلوور به عنوان سیمبا بازی کرد، جیمز اورل جونز نقش او را به عنوان موفاس از فیلم 1994 بازسازی کرد.
در آوریل 2017، بیللی آیکنر و ست راگن به ترتیب بازی Timon و Pumbaa را بازی کردند  در ژوئیه 2017 جان الیور به عنوان زازو بازی می شد.در آگوست 2017، آلفر وودارد و جان کانی به ترتیب به بازی سرابی و رفیقی اعلام شدند.
در اوایل ماه مارس سال 2017، اعلام شد که Beyoncé انتخاب عالی برای نقش نالا بود و مدیر و استودیو مایل به انجام هر کاری که لازم بود برای تطبیق برنامه شلوغش را انجام دهد. بعدا در 1 نوامبر 2017، نقش او در اعلامیه رسمی تایید شد که همچنین تأیید کرد که چیوتل Ejiofor نقش اسکار را بازی می کند و اعلام کرد که اریک آندر، فلورانس کاسومبا و کیگان مایکل کل صدای عزیزی، شنزی و کاماری باشد، در حالی که جی. دی مککری و شهدی رایت یوسف به ترتیب صدای جوان سیمبا و جوان نال خواهند بود.در ماه نوامبر سال 2018، امی سرودیس به عنوان نقش تعیین شده برای فیلم معرفی شد

جلوههای بصری :
شرکت Moving Picture، فروشندگان اصلی کتاب The Jungle Book، جلوه های بصری را فراهم می کند و توسط Robert Legato، Elliot Newman و Adam Valdez نظارت خواهد داشت.این فیلم از “ابزار واقعیت مجازی” استفاده خواهد کرد، در هر نمایشگر اثر Rob Legato سرپرست تولید مجازی Girish Balakrishnan در وب سایت حرفه ای خود گفت که فیلمسازان از فن آوری حرکت و فن آوری VR / AR استفاده کرده اند. شان بیلی، رییس تولید دیزنی، جلوه های بصری فیلم را “یک شکل جدید فیلمسازی” نامید و فت آن است که “تعاریف تاریخی کار نمی کند”، بیان می کند که “[آن] از تکنیک هایی استفاده می کند که به طور سنتی انیمیشن نامیده می شوند و تکنیک های دیگر که به طور سنتی به صورت زنده عمل می شود، تکامل فن آوری Jon Favreau در کتاب Jungle است.
موسیقی :
در 1 نوامبر 2017، اعلام شد که هانس زیمر به فیلم نمره برسد، که قبلا نسخه متحرک 1994 را به ثمر رسانده است.زیمر در ابتدا برای بازگشت نمره خود تردید کرد و اعلام کرد که “او بسیار سخت تلاش کرد تا همه چیز را از طریق پیشرفت نابود کند”، اما در نهایت موافقت کرد پس از انجام نمره اصلی فیلم در طول یک کنسرت، او را “ناگهان متوجه شدم که جای او در این نسخه جدید این است: سعی کنید آزمایش بزرگی داشته باشید و از گروه و ارکستر خود استفاده کنید، به آفریقا بازگردید، با لوبو و کوروش و نوازندگان خارق العاده ای از سراسر جهان کار کنید و واقعا این کار را انجام دهید ” زیمر می گوید که او کار خود را با بازسازی مشابه کار خود بر روی اصل انجام می دهد و می گوید: «[او] این کار را به شدت برای افرادی که برایشان اهمیت دارد، انجام می دهد. [او] کارهای [نوازندگان خود را می خواهد این کار را انجام دهد. [او می خواست] بطرف عرق و خون در استودیو بپردازد. “
در تاریخ 28 نوامبر 2017 گزارش شد که التون جان در پروژه برای تجدید ساختن آهنگ های موسیقی خود از فیلم اصلی قبل از بازنشستگی خود امضا کرده است. روز بعد گزارش شد که Beyonce در حال کمک به جان در بازسازی موسیقی متن است. در 9 فوریه 2018، جان گزارش داد که او، تیم رایس و Beyoncé یک ترانه جدید برای اعتبار پایان دادن به فیلم ایجاد خواهد کرد. بعد از آن ماه، اعلام شد که چهار آهنگ از فیلم اصلی شامل: “دایره زندگی”، “من فقط نمی توانم صبر کنم تا شاه”، “هکونا ماتا” و “آیا می توانید عشق را امشب احساس کنید” که توسط Beyoncé، Glover، Rogen و Eichner انجام می شود.در 3 فوریه سال 2019، اسکایل شولر The DisInsider گزارش داد که «آماده بودن» نیز در این فیلم مشخص خواهد شد. Favreau گفت که تجربه “سعی در ایجاد آهنگ های جدید اما تلاش برای ساخت بر روی آنچه که مردم به یاد داشته باشید و عشق در مورد قدیمی، واقعا سرگرم کننده و شکل گرفته است.”
بازار یابیاولین تریلر تیزر و پوستر رسمی تیزر برای The Lion King در بازی روز شکرگذاری سالانه Dallas Cowboys در تاریخ 22 نوامبر 2018 عرضه شد.تریلر آن 224.6 میلیون بار مشاهده شد.

دانلود فیلم The Lion King 2019

دانلود فیلم شیرشاه 2019

⇓ دانلود زیرنویس فارسی شیرشاه 2019

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *