پیکسل مووی

دانلود فیلم

دانلود فیلم Aladdin 2019

دانلود فیلم Aladdin 2019

دانلود فیلم Aladdin 2019

دانلود فیلم علاءالدین 2019

کیفیت BluRay اضافه شد

خلاصه داستان : شنیدن نام علاءالدین ، ما به یاد کارتون های کودکانه و انیمیشن های نوستالژی می اندازد اما Aladdin 2019 فیلمی ماجرایی و فانتزی است که قرار است در سال 2019 منتشر گردد. این فیلم به کارگردانی گای ریچی ساخته خواهد شد.فیلم علاءالدین الهام گرفته از انیمیشنی کلاسیک به همین نام و با برداشتی از داستان‌های هزار و یک شب ساخته شده است. این فیلم ماجراهای پسری فقیر و سرگردان را به تصویر میکشد که در خیابان‎های شهر برای گذران زندگی خود از مغازه‎ها دزدی می‎کند. اما روزی به طور کاملا اتفاقی چراغ جادویی اسرارآمیر را پیدا می‎کند که باعث میگردد تا زندگی او به کلی دچار تغییر و دگرگونی شود و…

 • منتشر کننده: PixelMovie
 • ژانر: ماجرایی،فانتزی
 • زبان: انگلیسی
 • کيفيت : HD (Trailer)
 • محصول : امریکا
 • ستارگان : Mena Massoud, Will Smith, Naomi Scott, Marwan Kenzari
 • کارگردان : Guy Ritchie
 • IMDb : صفحه فیلم در IMDb
 • دسته های مرتبط : ماجرایی

 

معرفی کمپانی :

استودیو سینمایی والت دیزنی (انگلیسی: Walt Disney Studios Motion Pictures) یکی از پنج شرکت بزرگ شرکت والت دیزنی است. این شرکت در سال ۱۹۵۳ برای توزیع، بازاریابی و تبلیغات محصولات تولید شده شرکت‌های والت دیزنی همچون پیکسار، تاچ‌استون پیکچرز، مارول استودیوز و لوکاس فیلم تأسیس شده‌است.

معرفی فیلم :

علاءالدین، موش خیابانی مهربان دلسوز که در پادشاهی بیابان آگرابه زندگی می کند همراه با میمون حیوان خانگی ابو، نجات و دوست دارد شاهزاده یاسمین، که از قصر بیرون می آید و از زندگی اش محافظت می کند خسته شده است. او هویت واقعی او را پنهان می کند، که اجازه می دهد آلادین به این باور برسد که او دستیار شاهزاده است. با این حال، یاسمن پس از دیدن شاهزاده خانم آندرس به دادگاه شاهزاده خانم عجله می کند و از الادین درخواست می کند که دستبند خود را که به عنوان وثیقه برای نجات زودهنگام خود (که قبلا مادرش بود) استفاده کند. با این حال، ابو دستبند را از آلدین به سرقت برده، بنابراین آلادین قادر به بازگشت به او نیست. یاسمن عصبانی به آلدین می گوید که او یک دزد است و او ساده لوحانه فکر می کند او دوستش است.

در همین حال، جعفر بزرگ وزیر خسته از “دومین بهترین” است. بنابراین او و طوطی یاهو خود را به دنبال یک لامپ سحرآمیز درون غار عجایب پنهان می کنند تا تبدیل به سلطان شود. فقط یک نفر ارزشش را دارد که وارد شود: “الماس در خشن”، که بعدها جعفر بعنوان آلادین شناخته شد. بعدا، آلادین دستبند یاسین را باز می کند و نگهبانان کاخ او را در دستورات جعفر دستگیر می کنند. جعفر پس از گفتن آلدین که می تواند او را به اندازه کافی غنی کند تا یاس را تحت تأثیر قرار دهد و هویت واقعی او را به او نشان دهد، او را لامپ می گیرد. در داخل غار، آلدین فرش جادویی را پیدا می کند و لامپ را می گیرد. ابو در حالی که دستور العادین را برای لمس کردن چیزی جز لامپ نمی دانست، ابجو را می گرفت. آلادین، ابو، و عجله فرش برای فرار از غار آن را به عنوان سقوط. آلادین لامپ را به جعفر می دهد، اما جعفر دو بار از آنها عبور می کند و آلادین را به غار برمی دارد، اما قبل از اینکه ابو پشت سرش را بگیرد.

به دام افتاده، آلدین لامپ را لرزاند و ملاقات می کند جن، یک موجود فوق العاده قدرتمند و غیرمعمول که در داخل آن زندگی می کند. جنی توضیح می دهد که او دارای قدرت دادن به سه آرزو العدد است، به استثنای قتل، عاشقانه، قیام مردگان، آرزوی آرزوهای بیشتر و عدم تعویض، مبادله یا بازپرداخت خواسته ها. آلادین ترفند Genie را به آزاد کردن آنها از غار بدون استفاده از آرزو و سپس با استفاده از اولین آرزوی خود را برای تبدیل شدن به شاهزاده به تحت تاثیر قرار دادن یاس. آلادین وعده داده است که از آرزوی سوم خود برای آزاد کردن جن از عبادت استفاده کند. ژان آلادین را مطلع می کند که او هنگام ایجاد آرزو باید با حرف هایش خاص باشد، بنابراین هیچ منطقه خاکستری وجود ندارد و او به چیزی اشتباه پایان نمی دهد. بازگشت به آگرابه، آلدین، به عنوان “شاهزاده علی ابابوا”، به یک نمایش بزرگ می رسد، اما یاسمن بی فایده است.

بعدا، آلادین جاسمین را در فرش سحر آمیز می گیرد، در حالی که ژنی با دستیار دالی خود می رود. زمانی که او هویت واقعی خود را می فهمد، آلادین یاسمین را متقاعد می کند که تنها به عنوان دهقانی لباس می کند تا از فشارهای زندگی سلطنتی فرار کند. با این حال، جعفر همچنین هویت واقعی آلادین را می یابد و او را تهدید می کند که لامپ را پنهان کند. آلادین از خود رد می کند و جعفر او را از برج به دریا می اندازد. ابو و فرش با لامپ وارد می شوند و آلادین آن را درست قبل از خستگی پاک می کند.

به جاي آرزو دوم، جني نجات آلادين را دارد. پس از صحبت با یاس، آنها به طرح شیطانی جعفر کمک می کنند و جعفر جعفر دستگیر شده است. پس از ارائه موقعیت به عنوان وارث سلطان، آلادین، ترس از آن است که او را از دست دادن و اگر حقیقت را نشان می دهد، به وضوح وعده خود را شکست و حاضر به آزاد جنی، ناراحت کردن او. در همین حال، ایگو قاچاقچیان را به سرقت می برد و جعفر را آزاد می کند که از الادین با لامپ های خیابانی خود سرقت می کند و تبدیل به کارگردان جدید ژن می شود. او از اولین آرزوی خود برای تبدیل شدن به سلطان استفاده می کند. وقتی که یاسمین محافظان کاخ را به قتل بردن جعفر متقاعد می کند، او از خواسته دوم خود برای تبدیل شدن به قدرتمند ترین جادوگر جهان، فرستاده نگهبانان به زندان است. پس از آن، آلادین و ابو را به طرف باری دیگر بطری یخ زده تبعید می کند و تهدید می کند که دالیا و سلطان را بکشند، مگر اینکه یاسمن موافق با او ازدواج کند. با این حال، Genie فرش را برای بازیابی آلادین و ابو.

همانطور که آنها مراسم عروسی را ادامه می دهند، آلادین بازگشت و یاسمن به او کمک می کند تا لامپ را عقب بیاورد. جعفر Iago را به یک روکو تبدیل می کند و پس از یک تعقیب کوتاه، لامپ را به عقب می اندازد. او قهرمانان را از بین می برد و فرش را از بین می برد. با این حال، آلادین، جعفر را برای “دومین بهترین” به جن، ترساندن او را با استفاده از آخرین آرزوی خود برای تبدیل شدن به قدرتمند ترین موجود در جهان، را ترساند. با توجه به منطقه خاکستری در آن آرزو، جعفر تبدیل به یک ژن قدرتمندی می شود. اما از آنجا که جنس نمی تواند زندگی خود را بدون آرزو آزاد، زندگی خود را به لامپ متصل است. جعفر در داخل آن به دام افتاده است، با گرفتن یاهو با او.

جناب با آگرابه به حالت عادی بازگشت، لامپ جعفر را به غار عجایب هدایت می کند و فرش را رفع می کند. او سپس توصیه می کند که آلدین از آرزو سوم خود استفاده کند تا بتواند با یاسین ازدواج کند. در عوض، آلادین تصمیم می گیرد که وعده خود را حفظ کند و جنی را آزاد کند و او را انسان کند. سلطان اعلام کرد که یاسمین حاکم بعدی خواهد بود و می گوید که او می تواند قانون را برای ازدواج با آلدین تغییر دهد. جین برای کشف دنیای با دالیا، همسرش و دو فرزندش، در حالی که آلادین و یاسمین ازدواج کرده و زندگی جدید خود را با هم شروع کرده اند، با هم می جنگند.

دانلود فیلم Aladdin 2019

دانلود فیلم علاءالدین 2019

⇓   دانلود زیرنویس فارسی Aladdin 2019

مطالب مشابه

 • دانلود زیرنویس فارسی فیلم Aladdin 2019
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *